نسیم پیرزاده

کارشناس اجرائی: همکاری در تهیه و تدوین متون مربوط به مراقبت سالمندان

به نام خداوند خالق زیبایی ها


من نسیم پیرزاده، ۲۷ ساله، فارغ التحصیل کارشناسی بهداشت عمومی و دانشجوی کارشناسی ارشد سلامت سالمندی در دانشگاه علوم پزشکی شیراز هستم.

در سال ۹۴ در مقطع کارشناسی از دانشگاه علوم پزشکی بجنورد فارغ التحصیل شده و بلافاصله وارد بازار کار شدم. به مدت دو سال در دانشگاه علوم پزشکی بجنورد به عنوان کارشناس رشته بهداشت عمومی و کارشناس واحد آموزش دوره طرح خود را گذراندم.

در این مدت علاوه بر گذراندن دوره طرح، به عنوان مربی کارآموزان بهداشت عمومی و پژوهشگر نیز در دانشگاه علوم پزشکی بجنورد فعالیت داشتم.

بعد از اتمام طرح، در مقطع کارشناسی ارشد در رشته مورد علاقه خود( سلامت سالمندی) مشغول تحصیل شدم.

در این دوره علاوه بر تحصیل موفق به ارائه چندین طرح پژوهشی به دانشگاه علوم پزشکی شیراز، مقاله در مجلات و همایش‌های علمی داخلی و خارجی و همچنین ترجمه و تالیف سه جلد کتاب با همکاری بنیاد فرزانگان شیراز شدم.

در دوره دانشجویی در شیراز به مدت یک سال به طور همزمان در بنیاد فرزانگان شیراز و مرکز روزانه سروش شهر شیراز به عنوان مربی و پژوهشگر به ارائه خدمات مرتبط با سالمندان پرداختم.

علاقه زیادی به انجام کارهای گروهی، تحقیقاتی و تهیه محتواهای آموزشی، ارائه مشاوره‌های سلامت روان – ارتقاء کیفیت زندگی برای سالمندان دارم تا بتوانم در جهت رفع مشکلات آن‌ها، گامی برداشته باشم.

علاوه بر فعالیت‌های علمی- پژوهشی، به فعالیت‌های فرهنگی و هنری از جمله نویسندگی و ویراستاری بسیار علاقه‌مند هستم؛ و تاکنون چندین مقام در سطح دانشگاهی و استانی در حوزه نویسندگی(داستان کوتاه، خاطره نویسی) کسب نموده و به صورت روزانه در تلاشم تا بتوانم در این عرصه بهتر از گذشته عمل کنم.

ارادتمند شما
نسیم پیرزاده